| Mihaela_Melinte_1990 a întrebat:

Abonamentul meu a expirat acum 2 luni si am platit in continuare. E normal sa nu ma intrebe daca mai vrea sau nu? Eu am uitat pur si simplu de abonamentul ala

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Verifica contractul, in majoritatea contractelor scrie ca daca la expirarea contractului nici una din parti nu denunta contractul, el se prelungeste automat cu inca un an. Vezi ce ai semnat, am intalnit multi oameni care nu citesc cu atentie ce semneaza si apoi se mira ca au probleme.