| armageddon22222 a întrebat:

Acum 3 saptamani mi-am dus telefonul la reparat de unde l-am luat, pentru ca mai aveam garantie.Am primit alt telefon pe acelasi model acum 2 saptamani si am observat ca atunci cand vorbesc cu o persoana dupa un interval de 1-2 minute acea persoana nu ma mai aude nu stiu din ce cauza.L-am dus la reparat noul telefon si l-am primit joi din saptamana trecut, a mers o zi dupa acea iar nu mi-a mai mers difuzoru cred si nu ma auzea acea persoana cu care vorbesc.Intrebarea mea e ce sa fac? Sa-l mai duc inca o data? Sa incerc sa vad eu ce are? sau sa le spun sa mi-l inlocuiasca pentru ca eu dupa ce l-am primit joi nu i-am facut nimica astept raspunsuri multumesc de atentie.

1 răspuns:
| IonutGaby a răspuns:

Iti mai duci telefonul odata si cum sa-ti zic, te iei putin de ei ...ai adus telkefonu de nu stiu de cate ori si tot nu ebun.Si le zici frumos daca vor sa-l inlocuiasca sau sa ti-l ia la reparat.