| RaducuCristian19 a întrebat:

Ajunge 64gb la iPhone 11?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Oricât ai avea, la un moment dat vrei mai mult

| anonimg a răspuns:

Nu ajunge. Calitatea unei poze la iPhone are dimensiune mare.
Ori descarci des pozele din el.

| gelu1970 a răspuns:

Nu.
Însă cum românii au idei fixe cu iphone, o să iei unul și de ar avea 16 gb.
Că doar e important să vadă prostimea că ai iphone.
O să rămâi rapid fără memorie și ideea fabricantului e să te facă să le plătești spațiu nelimitat în icloud.
Că doar ai bani destui.

Răspuns utilizator avertizat
| MagicOneT a răspuns:

Cum am putea sa-ti raspundem noi la aceasta intrebare? Nevoia de memorie este ceva strict subiectiv, spre exemplu, mie imi ajung 32 GB (intern) + 16 GB (SD card). Depinde de tine cum iti gestionezi stocarea, daca stii ca nu-ti place sa faci o data la 3-4 luni "curat" prin telefon, ar trebui sa-ti pui o intrebare in legatura cu cei 64 de GB.

| IonutPetre12 a răspuns:

Din ce stiu iphone ul are icloud

| mirceakitsune a răspuns:

Cate fiite au copii din ziua de azi cu iphone.

noi la varsta voastra nici nu stiam ce sunt alea telefoane.

ma rog raspunsul la intrebarea ta
~da sunt buni, depinde de cat ai tu nevoie.

| RaducuCristian19 explică (pentru mirceakitsune):

Pai frate,am un telefon atat de slab, si m-am gandit sa fac trecerea la un astfel de telefon, nu vreau sa-i fac nimanui, ciuda sau ceva, dar ma rog.

| DeeaCarmen a răspuns:

Da. Si 32 sunt multi. Acum ideea e sa nu il umpii cu melodii (dar i AppleMusic, Spotify ) sau cu filme inutile. Doar cu poze, pe care le transferi de exemplu la o luna, doua pe PC e ok

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Iti ajunge.
Daca vrei sa te joci pe el, foarte mult timp te va tine, deoarece nu exista jocuri pe telefon care sa ceara mai mult.