| MaryaMayra a întrebat:

Ajutati-ma va rog..cum deblochez telefonul daca am bagat de prea multe ori modelul de deblocare gresit? mi se cere un mail si o parola pe care nu mi le amintesc... ce e de facut in conditiile astea?

Răspuns Câştigător
| Gabi001 a răspuns:

Cand deschizi telefonul tine apasat si pe ala care il aprinzi si pe butonul-de la volum in acelasi timp asa va reintra in revovery mod si vei putea reinstala softu! Funda

2 răspunsuri:
| MaryaMayra explică (pentru Gabi001):

Asa am facut...desi am pierdut totul din el..macar s-a rezolvat. multumesc!

| Gabi001 a răspuns (pentru MaryaMayra):

NPC