| CocaColaDeCapsuni a întrebat:

Ajutati-ma va rog! :* Mi-am activat optiunea aia cu cnp-ul cu mesaje nelimitate. Intrebarea mea este: Am sa primesc mesaje nelimitate la fiecare reincarcare a cartelei? Multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Codul tau numeric este acum inregistrat pentru acea cartela. Optiunea e valabila pentru 30 de zile. Peste 30 de zile va trebui sa incarci din nou. Fie reincarci in maxim 29 de zile si se reactiveaza automat acea optiune, fie reincarci cand poti si o reactivezi manual. De asemenea, dupa 30 de zile, poti pune o alta optiune daca asta nu te multumeste.
Mai e o varianta, si anume sa iti faci un cont pe www.orange.ro si la sectiunea Nelimteaza-te sa iti faci o optiune asa cum vrei tu, cu cate minute/mesaje vrei tu, iar mesajele nelimitate costa 50 de centi. Optiunea construita manual trebuie sa fie de minim 5 euro.
In cazul in care vreodata vei pierde aceasta cartela, poti merge cu buletinul la Orange Shop si sa iti treci CNP-ul pe alta cartela.

3 răspunsuri:
| Aphrodytha a răspuns:

Da... Orange young. 5 euro. mesaje nelim 2500 min etc. da. in fiecare luna.

| CocaColaDeCapsuni explică:

Va multumesc pentru raspunsuri;-)

| Allyyyyy a răspuns:

Daca ai activat optiunea, daca reincarci la timp cartela vei avea lunar optiunea asta cu sms nelimitat happy