| Claudia_Flory_1998 a întrebat:

Ajutor! Am uitat modelul de deblocare pentru Huawei Y300! După 5incercari greșite mi-a spus sa aștepta 30 secunde,dar din greșeală in același timp am mai încercat sa bag codul, iar după aceea mi-a spus sa ma conectez cu contul google dar nici așa nu a mers! Nu stiu ce sa fac! Va rog frumos ajutati-ma! :-(

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Hard reset... daca nu sti cum sa faci roaga pe cineva sa te ajute. O sa pierzi datele de contact din agenda si mesajele.