| TinKodeJr a întrebat:

Alcatel ot-991 sau Samsung galaxy young? argumentati daca vreti happy

4 răspunsuri:
| xAliya a răspuns:

Am avut acum ceva timp un Alcatel si cum a picat odata pe jos cum a inceput sa se blocheze sau sa mi iasa din orice aplicatie voiam sa deschid.Samsung galaxy young e net superior, touch ul se misca bine, netul merge fara sa se blocheze, bateria tine 2 zile si un pic(doar net, apeluri si mesaje).Nu ingheata touch la frig(am mai patit la un telefon).

| CaNdrEaMIhaiTzA a răspuns:

Samsung este mai bun...

| xDaaNyy a răspuns:

Alcatel 991-ot ii praf sa nu ti-l iei cu orice pret! am si eu si sunt foarte dezamagit merge rau..se blocheaza pe net nu poti sa stai ca merge foarte rau! iti spun din propria experienta si cunosc si alte persoane nju sunt singurul de aceea sunt asa convins deci nu ti-l cumpara!

| IuliaCristinaM a răspuns:

Samsung galaxy young. E mai ok decat Alcatel ..parerea mea happy! Eu am Orange Nivo..se aseamana cu Alcatel.dar ..recomand Samsung galaxy young. Acuma ca design e mai fain Alcatel zic eu.dar ..cum vrei tu happy