| zickuo a întrebat:

Alegeti varianta buna.
As dori sa imi raspunda mai mult cei care chiar se pricep.
Imi voi vumpara un telefon, dar am de ales :

4 Telefoane. Unul cu Windows Phone, si 3 cu Android.
Ma gandeam sa incerc Windows Phone, deoarece il voi folosi mai mult pentru partea de bussines. Voi folosi Office Online, e-mail-uri ( ma mut pe outlook ). si altele...
Dar as vrea sa stiu si decizia voastra :

Allview Impera S ( Windows Phone )
Allview P6 Life ( Android )
Allview V1 Viper i ( Android )
Lenovo A536 ( Android )

Care? Si mai ales, DE CE?

Va multumesc!
O seara buna! big grin

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cele cu Windows sunt mai rapide si mai fiabile. se zice ca au mai putine softuri adiacente. Cele principale sunt si mai apar. Eu mi-as lua un Nokia si nu un Allview. Am un Allview V1 Viper. Deja imi dau batai de cap.

| zickuo explică (pentru Salontanul):

O alternativa pentru Allview Impera S ar fi Nokia Lumia 630. Il cumpar la acelasi pret. Deci sa cumpar Nokia sau Allview.
Ai vazut cum arata Allview?

| Salontanul a răspuns (pentru zickuo):

Eu zic sa incerci cu Nokia. Si eu m-am hotarat pentru ca am vazut la un prieten. Oricum ai 15 zile sa te hotarasti. Daca nu-ti place poti sa-l schimbi cu conditia sa pastrezi tot ce primesti de la ei: cutie, alte ambalaje, instructiuni, etc.

| zickuo explică (pentru Salontanul):

Dar tu ai incercat Allview Impera S? Sau ai incercat cu Nokia?

| Salontanul a răspuns (pentru zickuo):

Nokia de la un prieten, dar am Allview V1 Viper al meu. Am fost multumit de el la inceput dar face figuri acum. Auzisem de Allview ca nu-i de calitate.

| zickuo explică (pentru Salontanul):

Ai auzit ca Allview Impera S nu e de calitate, sau V1 Viper?

| Salontanul a răspuns (pentru zickuo):

Lasa-ma ca vad ca nu itelegi.
Citeste pe aici: http://playtech.ro/......et-review/