| Indreamer_Lostindreamer_1974 a întrebat:

Am abonament antena play, urmează sa plătesc in continuare pe 17 ian …dacă eu nu am bani in cont pe card ei pot încasa (automat) prin factura Orange sau îmi suspenda pana plătesc din card?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți suspendă contul și gata. Nu se întâmplă absolut nimic, nu îți ia banii de nicăieri altundeva

| Ina0310 a răspuns:

Se suspenda contul până plătești, dacă nu o să mai plătești ei o să considere ca nu mai vrei abonamentul și îl vor dezactiva. Stai fără stres, nu au cum să-ți tragă bani din alte conturi sau de la abonamentele de telefonie mobilă.