| JaysYang a întrebat:

Am achizitionat de curand un alview m7 start dar am o nelamurire merge sa pun aplicatii/jocuri pe el ca nu am dat pana acum de aceasta optiune.Multumesc astept raspunsul vostru.

Răspuns Câştigător
| Fabb a răspuns:

Merge daca intri la jocuri, sigur iti apare posibilitatea de a downloada alte jocuri, am inteles ca telefonul are doar un joc pe el dar sigur mai merge sa downloadezi si altelewinking Bafta!

3 răspunsuri:
| TheMese a răspuns:

Intri la magazin play acolo, bineinteles cu net sau wierelss activat...si acolo se gaseste orice pentru android.

| Fabb a răspuns (pentru TheMese):

Salut! Inainte sa raspunzi la o intrebare informeaza-te :https://www.google.ro/......ps?/search

| TheMese a răspuns (pentru Fabb):

Salut.ai raspuns exact ce am raspuns si eu... daca nu sti despre ce este vorba nu te baga.