| anonim_4396 a întrebat:

Am ai eu o tableta Asus(nu știu model)si nu îmi mai pornește. I-am schimbat placa de baza si nu mai vrea sa pornească, când o bag la încărcat îmi arată ca este la încărcat (nu are probleme placa de baza)i-am schimbat si butonul si tot nu vrea.
Ce as putea sa ii fac? Am mai făcut schimbarea si atunci am mers(tableta lui taică-meu are display-ul spart iar a mea s-a rupt mufa USB, am făcut mici schimbări cu placa de baza la mine pe display, evident taică-meu nu știe).
Încă o data va rog ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Se pare că ai o tabletă gen "frankenstein" adică din bucăți. Puțin probabil să reușești ceva prin mesaje date aici. Mai lucrează singur, poate dai de soluție