| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

Am auzit ca sunt coduri pentru ca volumul sa se auda mai tare la telefon. As vrea si eu un cod pentru un Samsung Star 3 big grin

2 răspunsuri:
| KrYstyAn0 a răspuns:

Daca folosesti cod de sunet iti distrugi difuzorul si nu stiu de ce trebuie sa se auda tare poti sa-ti bagi castile si se aude cel mai tare FUNDAAA

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 explică (pentru KrYstyAn0):

Mie nu imi trebuie castirolling on the floor ca eu vreau sa se auda tare nu sa stua cu castile in urechi de asta imi trebuie codul de sunet nu ma intereseaza daca distrug difuzorul