| anonim_4396 a întrebat:

Am ca telefon un Samsung Galaxy S2 si nu se mai incarca. Din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| Wannaddo a răspuns:

Este posibil ca, daca l-ai folosit mai mult, bateria sa nu mai faca fața.
De asemenea(am patit si eu asa)daca ai scos mufa de la incarcator smuncind-o, s-a largit putin locul unde se pune.
Sau pur si simplu exista o problema la cablu sau la partea unde se conecteaza.
Este mai eficient sa mergi in magazinul de unde l-ai cumparat(sau ceva asemanator)si sa discuti cu unul dintre angajati sau sa il trimit la un sediu care se ocupa cu asa ceva.
Succes happy

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ori incarcatorul. Ori bateria.

| untu a răspuns:

Du-l telefonul la un service autorizat, de ce il mai postezi intrebari aici?

| floko1997 a răspuns:

Ori este din cauza telefonului ori a incarcatorului, Daca ai un prieten care are la fel un S2 incearca cu incarcatorul lui, daca iti merge este din cauza incarcatorului tau, Daca nu ai probleme la mufa din telefon... Eu am avut aceiasi chestie cu Iphone 5

| KaziPloae24 a răspuns:

Cauzele pot fi multiple, fara detalii ai postat degeaba.

| deea192837 a răspuns:

Am patit si eu, 50 de lei am dat sa ii schimbe mufa de incarcare happy din cate am inteles se intampla cam des asta la s2