| ykwty a întrebat:

Am card de 8GB. Cu tot cu aplicaţii. cam câte poze şi melodii încap?

Răspuns Câştigător
| RadikalGamer a răspuns:

Daca ai Android nu poti pune aplicatiile pe card. Deci incap cam 800 de melodii si aproape 1000 de poze. Acum depinde si cat de buna e camera cu care ai facut poza. Oricum incap 500-700 de poze cel putin.

2 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

Depinde de cati mb are are o poza sau o melodie.Eu de exemplu am un card de 4 gb si am 930 de melodii, poze nu am si nici aplicatii.Si nu am melodie mai mare de 10 mb.

| eXtremeAdy a răspuns:

Estimativ pentru 1gb poti asculta cam aproximativ 7 ore de muzica