| tal4556 a întrebat:

Am cartela Telekom si cand vreau sa sun apare "neinregistrat in retea". Cum pot sa sun?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asa imi apare si mie si trebuie sa incerc de mai multe ori sa sun. Eu banuiesc ca e de la telefon, incearca sa folosesti cartela in alt telefon si sa vezi daca merge.

| ywar a răspuns:

Daca e demagnetizata, trebuie sa o schimbi. Se deterioreaza foarte usor.

| Iote a răspuns:

E cartela noua? Nu trebuia activata?
Nu cunosc reteaua.

| Pisiiiy0516 a răspuns:

Trebuie să mergi în setările telefonului, să accesezi cartela sim, acolo activezi si dupa la, nume puncte de acces acolo va trebui să completezi tot ce iti cere.

| stefan41258424 a răspuns:

Salut,nu ai semnal.

| Otilia_Tocoian_ a răspuns:

Cînd vreau să apelez îmi apare neregistrat în rețea