| Bogdanys a întrebat:

Am cumparat de curand un telefon Samsung Star 3. Are Wi-fi si as vrea sa va intreb ceva: Daca ma conectez la una dintre retelele gasite acolo si intru pe internet voi fi taxtat? Sunt la Orange si am abonament.

Răspuns Câştigător
| username1211 a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa fii taxat. Dar fii atent la semnalul Wi-fi, daca este slab si se intrerupe te va taxa.

3 răspunsuri:
| marina28 a răspuns:

Nu. daca folosesti wi-fi ul nu vei fi taxat.

| CristianAnonymous a răspuns:

Pe wifi nu vei fi taxat tu ci cel ce are reteaua respectiva.
P.S.: Si eu am s2 si stateam cu prieteni langa o retea care nu avea parola si m-a prins ala ce faceam dar am tulito rolling on the floor

| Adrian1606 a răspuns:

Nu, Wi-fi este gratis.