| andreea2121 a întrebat:

Am cumparat un Sony experia E..si l=am bagat la incarcat s-a incarcat pana aici totul e ok...acum l-am bagat la incarca si nu se aprinde imi apare un beculet rosu? ce sa fac mentionez il am de 3 zile

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

Bunahappy
Am avut si eu un telefon ca al tau si vreau sa te intreb ceva. E primul tau Smartphone?
Oricum. Toate marcile de la Sony nu pornesc cand le incarcihappy Iti apare beculetul rosu ca la orice telefon pentru ca starea bateriei este proasta adica ca nu este destul de incarcat.
De la 90% in jos iti apare beculetul rosu iar de la 90% iti apare un beculet verde!
Daca telefonul este nou inseamna ca nu are probleme ci asa este elbig grin
Daca telefonul este luat la a 2-a mana inseamna ca ai probleme cu elsad
Cel mai bine e sa te duci la reprezentantii Vodafone sau in ce ai tu telefonul sa ti-l verifice!
Mai mult nu stiu ce sa-ti spunbig grin
Bafta!
Funda!?

1 răspuns:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Hi, telefonul este descarcat complet? sau mai are ceva baterie in el..in cazul in care este descarcat complet lasa-l 10 minute si vezi daca s-a incarcat...