| VortexBoy96 a întrebat:

Am cumpărat un Vodafone smart 4 turbo si nu pot transfera fișiere prin usb dar telefonul se încărca... știe cineva ce trebuie sa fac ca sa meargă sau ce setări trebuie sa fac? Ms

1 răspuns:
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salu. Intra in Meniu-Setari-Setari Conectivitate si iti vor aparea mai multe iar tu vei agsi acolo USB ORI PC. in mod normal in momentul in care conectezi tel la usb ar trebui sa apara pe ecranul telefonului sa te intrebe daca esti deaacord.In rest te sfatuiesc dacanu functioneaza sa soliciti ajutor Suport Tehnic de la Vodafone prin apel gratuit la *222. In cadrul Companiei exista departamentul Tehnic care se ocupa cu astfel de probleme. Cu Drag Roibu Constantin!