| anonim_4396 a întrebat:

Am dat de chestia asta bongo, si am trimis mesaj etc (credeam ca e free) apoi am descoperit pe pagina lor ca e 1, 50 euro serviciu total, asta inseamna ca imi ia 1, 50 indiferent de cate mesaje trimit sau pe mesaj? happy FUNDA

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca e vorba de chestia asta:
http://askbongo.com/
e pe mesaj.

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Da, am aflat si eu, am abonament laughing m-a luat zmau'

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea merita, gasesti pe net tot ce vrei, totul este sa iti gandesti bine combinatia de cuvinte dupa care cauti daca e ceva mai complicat. Iar daca e mai simplu, Wikipedia este excelenta.

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Eu credeam ca e free laughing pana am vazut ca am + 12 euro la abonament laughing

| Mihai03 a răspuns (pentru SkyPilot):

Cum ar putea wikipedia sa te ajute sa realizezi un raspuns personal pentru persoana care trimite mesaj?

| Iana2205 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce s-a intamplat? Ai platit suplimentar sau ce?

6 răspunsuri:
| Cristina_Cijevschi_1985 a răspuns:

Salut sorin sercaia