| kalebtv a întrebat:

Am descarcat aplicatia My HeartBeasts dr la Orange si vreau sa stiu daca mai incolo se va plati pentru ea sa daca va genera costuri suplimentare.

Răspuns Câştigător
| MJo a răspuns:

Nu. Nu va genera costuri suplimentare. Am folosit'o de multe ori si nu am fost nevoit sa platesc nimic. Toata stima pentru cei de la Orange. Logic, nu au cum sa te taxeze, mai ales daca ai cartela PrePay. Ar fi in dezavantajul lor. Sper ca te'am lamurit.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu costa nimic.Iti da tie si altei persoane cate 500 mb timp de 30 de zile.Am facut si eu asta.Imi expira mb pe 12 martie.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Nu, fi linistit