| Munteanu_Ciprian_1990 a întrebat:

Am dezinstalat google play.Nu intrebati cum s-a intamplat asta. Oricum,l-am reinstalat,l-am mutat in aplicatiile de sistem, dar spune ca nu se poate stabili o conexiune de date sigura la server. Prind Wi-Fi 5 linii. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Google play nu se poate dezinstala fara acces root si cu acces root daca nu stii ce faci iti poti face gunoi din telefon asa ca ai grija...
Incearca oprirea fortata a google play; stergerea datelor, reinitiaza telefonul, verifica data din telefonul tau si incearca din nou.
E posibil sa te ajute; Bafta

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Daca nu poti face o restaurare

| Munteanu_Ciprian_1990 explică:

Nu merge

| Munteanu_Ciprian_1990 explică:

Cred ca trebuie sa il duc la reparatii sa îi reinstaleze Androidul 4.2.2. Telul e Galaxy Trend Plus. E foarte bun. Am apasat din greseala ca se incarca. Totul e din cauza aplicatiei Lucky Patcher

| Munteanu_Ciprian_1990 explică:

Oricum, mersi. Iti dau funda. Sper sa ajungi printre primele 3 locuri

| Munteanu_Ciprian_1990 explică:

Mi-am reparat telul cu Root Explorer