| Daniel_Vlad_1992 a întrebat:

Am facut upgrate la 5.0 lollipop prin KIES pentru Note 3 si surpriza nu imi merge air gesture, mai exact cand apas butonul s -pen-ului nu imi apare functia speciala, nu pot decupa pasaje de pe un site web etc. Multumesc!

1 răspuns:
| Ionut_Laurentiu_1995 a răspuns:

Nu detin acest telefon dar e evident ca e din cauza softului poti cauta pe net poate se face in alt fel air gesture dar daca nu merge e clar ca e de la soft si e mai bine sa il resoftezi nu o face siingur cu un card sd sau cu ceva gen cyanogenmod ca il poti arde si nu mai ai telefon mai bine il resoftezi in oras pentru 20-40 de lei si o sa iti mearga asta daca nu e de la s-pen poate nu mai e bun du-te la un service autorizat ei o sa stii ce e de facut