| monykue a întrebat:

Am HTC desire si as dori sa ii fac upgrade-ul la android 4.0 si am downloadat in pc ceea ce trebuia si se presupune ca ar trebui sa bag pe telefon prin intermediul HTC sync dar nu merge. Cum pot sa ii fac upgrade-ul?

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu asa se face update-ul la Android pentru HTC. Daca el exista atunci iti va fi alocat gratuit prin wireless sau sofft-ul din telefonul tau. Instaleaza sof-tuld e sincronizare de la HTC si apoi da-i actualizare, daca exista o versiune mai noua pentru ce ai tu pe telefon aceasta se va instala automat. Daca nu nu,