| MNP a întrebat:

Am incercat sa imi bag o versiune noua de android pe telefon si
i-am dat un restart la telefon si am vazut ca nu vrea sa porneasca...ramane blocat la logo-ul cu galaxy y duos si alterneaza intr-una cu cel galaxy y.
De intrat in recovery mod intra...am incercat sa il las fara baterie cateva minute, l-am pus iar la incarcat...si tot asa face
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| needhelp88 a răspuns:

Trebuie sa gasesti softul stock (cred ca era 2.2 sau 2.3) si sa il pui inapoi, intri in download mode (power+home button+volume down) iei softul de pe xdadevelopers ca sunt de incredere, il pui cu odin si dupa ce isi revine nu mai umbli la el ca putea sa nu mai porneasca deloc dupa inca o incercare de soft modat...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, l-ai brick-uit :(
Aşa-i când vă "mănâncă" şi NU vă pricepeţi la ce vreţi să faceţi...

Vezi detalii la linkul :
http://androidflagship.com/3217-fix-damaged-bricked-android-device

Sau, duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.

| MNP explică (pentru needhelp88):

Am incercat dar acum merge pa apare sigla la Samsung si se tot repeta

| MNP explică (pentru needhelp88):

Am incercat sugestiile voastre si acum s-a mutat la sigla de la Samsung si se repeta si asta.