| denismerty a întrebat:

Am incercat zilele trecute sa imi pus softul pe telefonul meu Nokia 5230, operatiune terminata cu succes. Dar din cauza unor mici modificari care nu mi_au prea placut,am incercat sa il schimb din nou cu acelasi program numit phoenix! Dar de aceasta data pe la jumatatea instalarii,mi_a aparut o eroare precum ca un anumit fisier este corupt,instalarea esuand.Din acel moment cand apas pe butonul de pornire telefonul vibreaza ca si cum ar vrea sa porneasca,iar mai departe nu mai face nimic! Am incercat sa schimb iar softul la telefon,de acesta data in modul dead phone,totul a mers bine, doar ca pe la jumatate mi_a aparut eroarea acesta,"The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x8401226e (-2080300434)

Flash: Object or pointer creation failed. Check installation."

Si in ciuda faptului ca am dat retry de nenumarate ori, instalarea nu trece nicicum mai departe.Ce as putea face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu alt soft recomandat ar fi cu cel de dinainte ala care nu iti placea asta ca sa vezi daca cu softul e problema

| bushyalex a răspuns:

Du-te la un service. poate se mai face cv.

| denismerty explică:

Am incercat sa instalez din nou alt soft, si din pacate tot nu merge! Telefonul refuza in continuare sa se deschida!