| onasis1961 a întrebat:

Am intrat pe contul de yahoo pe tableta si nu mai pot sa ies.Cine stie cum reusesc.Este o tableta Vonino orin de la Orange.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut onasis1961,

Daca vrei sa stergi contul de Yahoo de pe tableta, poti intra in Setari->Conturi->Yahohiroatingi contul->atingi cele 3 puncte din dreapta sus->Eliminare cont.

Cu prietenie,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Iti da o eroare cand incerci sa elimini contul? Sau nu stii cum sa faci asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca totusi nu iti iese cum a zis OrangeHelper din cate stiu eu poti intra la setari, aplicatii, cauti browser sau chrome sau pe ce te-ai conectat si dai sa stergi datele si cache. Dar o sa-ti stearga si sa zicem login-ul de la youtube happy