| Cristi3672 a întrebat:

Am șters poze și clipuri lungi din telefon și nu mi apar la elemente șterse(cloud) și bineînțeles memoria e tot plină...Tot i-am dat restart la telefon, l am închis și deschis și tot nu pot să șterg definitiv poze și clipuri...

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Cum zice colegul, ca sa se curețe pe deplin memoria, e necesar să ștergi și din coșul de gunoi.

| Cristi3672 explică (pentru Hyperion7):

E gol coșul, asta e problema... așa ceva n am mai întâlnit; in telefon clipurile nu mai sunt, in coșul de gunoi nimic dar memoria telefonului e plină...

| Hyperion7 a răspuns (pentru Cristi3672):

Poate e vorba despre aplicațile de socializare, ele consuma mult în cache, mai ales daca sunt actualizate la zi.
De curiozitate, ia uită-te la cat ocupa fiecare aplicație

| StimabiluI a răspuns:

Ai încercat să le ștergi și din coșul de gunoi?

| Cristi3672 explică (pentru StimabiluI):

Păi am scris in întrebare de coșul de gunoi (la mine e elemente șterse) și nu îmi mai apare nimic... clipurile nu mai sunt, coșul de gunoi e gol și memoria e tot plină...nu puneam întrebarea doar de dragul de a pune, așa ceva n am mai pățit?

| Cristi3672 explică:

Am rezolvat problema...am făcut mai multe actualizări ale telefonului și ca din senin mi au apărut în coșul de gunoi toate pozele și clipurile pe care eu le am șters...