| Darja111 a întrebat:

Am iphone 12 de 7 luni iar dupa 7 luni de utilizare mi s-a scazut bateria la 99 acum 3 zile iar astazi m-am uitat si are 98, care e motivu pentru care a scazut atat de repede daca stie cineva, pentru ca sunt foarte atenta cu el si mereu am grija

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care e problema? Ea scade si fara sa folosesti telefonul. De la 99 acum 3 zile la 98 e chiar foarte bine. Ma mir cum de nu l-ai folosit in acest timp.

| StripperRaoul a răspuns:

Ii bine eu am 13 pro max si am 98

| mariii2101 a răspuns:

Si eu am iphone 11 din ianuarie. Treaba e sa nu stai pe el la incarcat si sa nu l tii noaptea la incarcat Eu asta stiu ca nu trebuie facut si inca am 100% la stare

| Darja111 explică (pentru mariii2101):

Problema este ca nu inteleg cum acum cateva zile avea 99 si brusc 98 si nu stau cu el la incarcat

| mariii2101 a răspuns (pentru Darja111):

Mdaa… poate or fi marsaviile celor de la Apple