| Gabitzuu_9957 a întrebat:

Am Iphone 4 si aseara am incercat sa imi fac si eu update la ios. L-am lasat seara sa se downloadeze, iar dimineata cand l-am luat nu se mai aprindea. Imi arata iconita de la Apple aparand si disparand. Cineva mi-a zis ceva de un jailbreak. Ceva idei?

1 răspuns:
| UtilizatorTpu001 a răspuns:

Salut. Update-ul de ios nu are nici o treabă cu jailbreak-ul fiecare este la altă categorie! Încearcă să îl resetezi sau să îl bagi pe pc și să îi dai o resetare generală!