| rolandbejan a întrebat:

am un iphone 3gs la care am incercat aseara sa ii fac update la 6, 1,6 si am dat acolo frumos sa se downloadeze, am facut cum trebuie cred, si la un moment dat cand trebuia sa se restarteze cred, nu a mai facut o, nu restarteaza non stop. apare sigla Apple si dupa care se inchide, si iar face asa la nesfarsit. ce i am facut sau ce pot sa fac sa il rezolv?

2 răspunsuri:
| AleXu224 a răspuns:

Auzi asta e o intrebare nu un loc in care sa iti bati joc...
Rolan fi atent incerca atunci cand e stins (mai instai scoti cartela si cardul) sa apesi pe butonul + sau - minus nu stiu care era incerci cu amandoua si butonul de pornire si acolo ii dai reset te descurciwinking

| AleXu224 a răspuns (pentru AleXu224):

Ooo scuze nu cred ca o sa mearga fiind ca iPhone merge pe iOS si creca tu ai bagat android pe el in loc de iOS laughing