| cosmin123356 a întrebat:

Am iphone 4 si azi mi sa stins din senin si nu se mai aprinde. Ce pot sa fac ca sa mearga din nou inafara sa il duc la service

1 răspuns:
| wenom18 a răspuns:

Salut,incearca sa tii apasate butoanele home si power pana se aprinde ecranul,daca nu se aprinde conecteaza-l la itunes si tot asa aprinde-l folosind aceleasi butoane, daca nu merge nici asa cred ca doar service-ul te mai poate ajuta, Apple sunt foarte foarte limitati in rezolvarea problemelor (acasa) la telefoane, ipad, ipodetc.