| bYbr0kenn a întrebat:

Am un Samsung E590, dupa ceva timp, nu se mai aprinde! straight face. Il bag la incarcat si tot nimic! O solutie ceva? Inafara de mers la service`s! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GicuGagicu a răspuns:

Verifica prima oara si cu alt incarcator(poate e de la incartor)
daca e bun incarcatorul incearca alta barerie(poate e de la baterie)
daca nu ai nici incarcator, nici baterie sau ambele sunt bune trebuie sa il desfaci sa verifici daca are vreun contact rupt.
PROBLEMA E CLAR DE LA ALIMENTARE. NU INTRA CURENT IN EL. DACA NU AI SCULE CU CE SA IL DESFACI TREBUIE SA IL DUCI LA SERVICE