| Ajutor7654 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor, am pus telefonul pentru 2 secunde in cuptorul cu microunde cand eram cu cineva pe apel si cuptorul era pornit si acum nu mai porneste deloc telefonul si nu face nimic. Ce poate fi? Va rog ajutati-ma, precizez ca l-am rezemat de peretele cuptorului cand era inauntru.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Colectare deseuri - plastic si metal. tongue

9 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ei nu ma inebuni laughing deci cuptorul era pornit, dar avea usa deschisa sau ce laughing Banui ca te plictisesti si nu stii ce sa mai faci, asa ca te-ai gandit sa arati cit de tantalau esti, asa ca ce ai zis hai pe TPU ca acolo colcaie websitele de tantalai laughing

| Dannnnii a răspuns:

Data viitoare sa nu il mai bagi

| MihaiSpeedster a răspuns:

Tot ce poti face e să-ți cumperi alt telefon. Și să nu mai pui botu’ la tâmpenii, că sigur ai citit sau auzit pe undeva că îl încarci sau deblochezi sau dracu știe ce dacă îl bagi la microunde.

| cfrtobias a răspuns:

15 ani, daca nu minte si aici laughing ca anul trecut avea 14

| darrio2007 a răspuns:

Altul. Cat de imatur poti fi ca sa faci asta?

| Brizbriz a răspuns:

Lul dude, nu te-ai uitat niciodata la un film cu asa ceva?!?

daca iei un ciocan si ii dai una in mecla telefonului si nu produci la fel de multa distrugere in telefon, cat produce cuptorul cu microunde in 2-3 secunde, iar daca il lasi (nu stiu exact, nu am incercat si nici nu o sa incerc) 20-30 de secunde ia foc si telefonul si cuptorul

ideea e simpla, microundele actioneaza diferit in functie de substanta, pe unele nu le afecteaza absolut deloc (plastic), apa o incinge serios, galbenusul de ou il incinge FOARTE serios (aflat pe propria-mi limba), insa metalele, le incinge de le ia mama naibi

deci, alt telefon... PUNCT!

| Mihai0101 a răspuns:

Te sfatuiesc sa faci la fel si cu urmatorul telefon! Nota 10! Nu am auzit asa ceva inca si te intrebi de ce nu merge?

| mihai69 a răspuns:

E numa' bun de reciclat.
Altu'! Și celui nou să-i dai un ciocan pe ecran, să fii sigur că e destul de rezistent la ce prostii mai ai de gând să faci cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

laughing