| Anonymus28473 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, nu știu ce să aleg dintre un Samsung Galaxy A7 ( 2017 ) si un Huawei Mate 10 lite. Va rog sa-mi spuneti pro si contra la fiecare si sa imi spuneti si ce telefon alegeți voi. Multumesc!

1 răspuns:
| Laura_Andrea_1968 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti iei Samsung pentru ca are mai mult nime decât Huawei si sunt mai rezistente de ex eu am Samsung si l-am scapat pe pietre si nu am folie de protecție și nu a pățit nimic