| deldemy a întrebat:

AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT! dau funda! Am un iphone 3g si avea ios 4.2.1 si m-am gandi sa ii pun ios6. dar acum nu mi se mai incarca softul si imi zice ca trebuie sa il conectez la itunes si in slide imi apare numai apel de urgenta, iar in itunes mi-l citeste dar nu pot sa fac nimic, spune doar ca e conectat un iphone si atat! ce trebuie sa fac? Astept raspuns urgent!

4 răspunsuri:
| alinush21 a răspuns:

Nu ai sa reusesti niciodata sa pui ios6 cauta pe forum`ul iphone cum ii reinstalezi eu`sulhappyai un pic de chin dar merita incercat

| Bibiuca a răspuns (pentru alinush21):

Cunosc pe cineva care are iphone 3gs si are IO6.i-a dat upgrade la 4.2.1.

| alinush21 a răspuns:

Http://www.idevice.ro/......ndows-mac/ probabil daca o sa iti mearga o sa se miste ca un melc... ai un tutorial pe cinste!

Răspuns utilizator avertizat