| Raul243 a întrebat:

Buna!Ma poate ajuta cineva va rog frumos am un iphone 3g si cand ma conectez la wifi adica el arata ca e conectat si cand incerc sa intru pe youtube zice cannot connect to youtube sau itunes,app store imi apare loading si nu se incarca adica sta doar asa imi apare loading si nu face nimic, nu stiu ce sa fac va rog daca ma poate ajuta cineva precizez ca am ruter wifi si stiu sigur ca merge pentru. ca m-am mai conecat.Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| alexcopindean a răspuns:

Este o chestie cam nasoala! Trebuie sa ai cel putin 2 lini la Wi-Fi. Si crede-ma am experienta cu iPad-ul meu 2