| Batogu_Monica_1995 a întrebat:

Am nevoie mare, mare de ajutor!
Astazi mi-am resetat telefonul (LG g pro lite dual sim) dar acum nu imi mai merg datele mobile! Ce fac, ca sa imi mearga datele mobile? Dau funda plsss am mare nevoie de ajutor!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, după resetare trebuie să REfaci setările de net!
Dacă nu ştii cum se fac, să precizezi în ce reţea eşti, ca să-ţi spun cum le faci...

Toate cele bune!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Mergi la un magazin de reparat telefoane.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Pai depinde pe ce rețea esti probabil trebuie sa testezi setarile de la internet manual in telefon la setari.

| Hello05 a răspuns:

Cel mai ușor e sa te duci la reprezentantul tău și acolo spui ce problemă are telefonul tău eu așa am procedat!