| anonim_4396 a întrebat:

Am o cartela frog,si am auzit ca se muta la MTV mobile,pot sa-mi pastrez extraoptiunile?(adica netul nelimitat) si la mtv mobile, si sa nu trec pe extraoptiunile lor(zic eu mai proaste)

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Nu cred, suna-i mai bine.E cu dus si intors, concret poate raspunde doar ei!

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Singuri care sunt in masura sa iti raspunda corect sunt chiar ei, frog aka cosmote.

| Madayna a răspuns:

Din pacate, nu poti. Nici mie nu-mi convine ca nu mai am internet nelimitat sad