| Eagle_Alexandru_1997 a întrebat:

Am o cartela Vodafone reincarcabila cu internet si nu stiu cum sa trimit configurarile pentru a putea naviga pe internet

Răspuns Câştigător
| arrriadna a răspuns:

1- tipul de telefon
2- intrii aici si iti trimiti setarile. Uneori nu merge din prima alteori da, alteori trebuie sa ii stresezi p-aia de la rel clienti. :https://www.vodafone.ro/......controller
3- SALVEZI mesajul primit de la Vodafone (vine ca text dar el are "in spate" setarile de net). Altfel nu merge.
4- Inchide si deschide telefonul sa se instaleze.
Sanatate! NU uita de antivir saaaau, macar nu intra pe site-uri riscante ca dup-aia tot tu plangi cand iti duci tel in service :D