| Claudiu19992 a întrebat:

Am o extra optiune de la Vodafone cum o scot?

Răspuns Câştigător
| mlydAk a răspuns:

Apelezi *100# contul meu, obtiuni active, dezactivare, e simplu!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi la linkul oficial :
https://www.vodafone.ro/......controller

Toate cele bune.

| Claudiu19992 explică (pentru bursuc001):

Nu imi apare nimic

| bursuc001 a răspuns (pentru Claudiu19992):

"Cum pot activa și dezactiva extraopțiunile

Poți să îți activezi/dezactivezi opțiuni prin oricare din următoarele modalități:

Direct din contul tău MyVodafone: accesezi Contul meu, apoi secțiunea Serviciile mele.
Apelezi *100#: în meniu, alegi secțiunea Contul meu, apoi Opțiuni active.
Apelezi *222, apoi spui ghidului "vreau să activez o extraopțiune" sau "vreau să dezactivez o extraopțiune" - SURSA = cea indicată mai sus

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Vezi aici un tutorial in care te invata cum sa o dezactivezi: www.youtube.com/watch?v=TzEHGa3fC9I
Bafta!