| Vladoiu_Edy_1997 a întrebat:

Am o nelamurire care dintre aceste telefoane este mai bun si mai mare(ecran)https://www.emag.ro/......DHYY9NBBM/ vshttps://www.emag.ro/......DN6ZCNBBM/

Răspuns Câştigător
| Georgeeeeeeeeee a răspuns:

VONINO lățimea de 64, 6 mm
lungimea 125 mm
grosime de 10, 6mm
Diagonala 4 inch

Allview : lățime 63, 4 mm
Lungime 123, 8mm
Grosime 10, 6mm
Diagonala 4 inch

E aproape aceleași dimensiuni numai că unul este mai îngust dar mai lung și altul e mai lat dar nu așa de lung

2 răspunsuri:
| Georgeeeeeeeeee a răspuns:

Parerea mea e că Vonino este mai bun are camera mai buna, memorie si la mărime sunt aproape la fel au aceeași diagonala

| Vladoiu_Edy_1997 explică (pentru Georgeeeeeeeeee):

Dar in principiu care e mai mare sau sunt exact la fel?

| Georgeeeeeeeeee a răspuns (pentru Vladoiu_Edy_1997):

VONINO lățimea de 64, 6 mm
lungimea 125 mm
grosime de 10, 6mm
Diagonala 4 inch

Allview : lățime 63, 4 mm
Lungime 123, 8mm
Grosime 10, 6mm
Diagonala 4 inch

E aproape aceleași dimensiuni numai că unul este mai îngust dar mai lung și altul e mai lat dar nu așa de lung