| Bartulov a întrebat:

Am o oferta de la romtelecom, cu o cartela 5000+un Nokia nu stiu cat, si am pierdut cartela, daca ma duc la cosmote, imi face alta cartela?
Cartela care am pierdut-o e SIM, imi poate face si Micro-SIM?
Si daca da, cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Iti poate face alta, nu cred sa coste mai mult de 10 lei dar mai bine iti iei mai multi bani la tine in cazul in care e 15-20 happy. nu se mai dau sim acum se dau doar micro-sim si la micro-sim primesti un adaptor ( un cadru la cartela) ca sa fie compatibila si cu telefoanele mai vechi. Sper ca am fost de folos. happy