| piki a întrebat:

Am o problema.......Am Android, mai exact Xperia Mini Pro si mi-am schimbat parola de la Google. Din nefericire, am nevoie de contul de la Google pentru Android Market si bineinteles ca nu ma mai pot conecta (pentru ca telefonul a retinut parola initiala). Cine imi spune pas cu pas cum pot iesi de pe contul initial de Google si sa ma loghez inapoi pe telefon? Eu inca nu am gasit solutia big grin
Si inca ceva...mie nu imi apareau destul de multe aplicatii si nu stiu de ce. Multe aplicatii cunoscute nu imi apareau cand le dadeam cautare (cum ar fi Talking Tom 2, Talking Ben, orice a aparut dupa primul Talking Tom), iar la prietenii mei bineinteles ca apar.
HELP PLEASE

1 răspuns:
| AnDrEi66ANDY a răspuns:

Pai atunci cand cauti o aplicatie de pe telefon pe google play acesta nu iti va arata decat aplicatiile cu care telefonul tau este compatibil.
Cat despre indepartarea contului initial nu stiu decat resetarea generala.