| Idul1 a întrebat:

Am o problema am telefon Nokia 5230 (touchlaughing) si n-are wifi pot sa downloadez de undeva cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Poţi folosi conexiunea 2/3G a telefonului şi descarci direct de pe telefon; bine-nţeles, contra-cost.

Ai nevoie de credit sau de opţiune cu Mb incluşi ( pentru traficul de net ).

Dacă NU vrei aşa, atunci poţi descărca pe Pc/laptop şi apoi conectezi telefonul la Pc cu cablu de date USB şi transferi fişierele în telefon.

2 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Daca nu ai Wi-Fi poti sa te duci in apropiere de o Primarie /Scoala deoarece acelea au Router si prinzi net sau poti sa iti cumperi internet de la magazine de telefoane si iti baga Mb si poti folosi Internetul (mai sunt oferte la cartele de...mb la 5euro incarcare

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Daca ai mega la cartela intra pe mobile9.com