| iPhone44s a întrebat:

Am o problema cu iPhone 5, imi iasa din unele aplicații dupa ce introduc contul Apple. Imi cere contul Apple si dupa ce il introduc imi iasa instantaneu. Ce as putea face sa ini meargă aplicațiile? Fara sa le dezinstalez? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Uite un tutorial video: https://www.youtube.com/watch?v=qmQqi-zKLZs (ar trebui sa mearga si pentru telefoane)

De obicei aplicatiile care fac astfel sunt cele care se instaleaza cu ajutorul jailbreakului.