| William a întrebat:

Am o problema cu memoria telefonului, zice ca mai am doar 90MB liberi din 2. 25GB. M-am uitat la stocare si toate datele ocupa mai putin de 1GB (poze, videoclipuri etc) dar nu imi arata ce ocupa restul spatiului. Nu am niciun joc pe telefon. Nu are rost sa merg cu el la un magazin telekom pentru ca mi-au zis ca nu stiu ce sa ii faca si nu au decat sa il trimita la un service.

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

Resetare.

1 răspuns:
| ioanoanea15 a răspuns:

Mai sterge-ti cache-ul din cand in cand. Su eventual reseteaza-l!