| Delliaa a întrebat:

Cum pot sa-mi dezactivez o optiune pe cartela cosmote? Am deja activata una, si am si 4 euro in cont,dar vreau sa o dezactivez sa nu mai activez niciuna. Stie cineva? Si daca sun la 1234, serv cu clientii imi ia din bani?

1 răspuns:
| nicusor222 a răspuns:

Sall. Nu ia nici un ban daca suni la 1234 dar trebuie sa astepti ceva timp pana intri in legatura directa cu ei si sa asculti ce zice robotul pentru a intra in legatura directa... acolo vorbesti cu ei sa opreasca extraoptiunea.