| Dagger a întrebat:

Am o problema cu telefonul.
Tot primesc notificari de la google ca am viruși și ca primesc spam dar nu știu sa scap de ei, tot ma pune sa instalez tot felul de aplicații.
Cum pot sa scap de ei? Dau funda
Dacă îmi puteți recomanda aplicatii

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Dai click pe trei puncte din dreapta sus la Google, setari, avansate, setari pentru site-uri, si dezactivezi notificari si ferestre pop-up

5 răspunsuri:
| Dekle a răspuns:

Caută pe la setări de la Google, dezactiveaza notificările. Așa am avut și eu

| alexalx1234 a răspuns:

Notificările alea sunt virușii. Tot ce poți instala e Malwarebytes. Este o aplicație foarte bună.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai calm! Sunt doar notificari. Androidul este un fel Linux si se viruseaza mai greu. Citeste: https://bit.ly/3kwMuEw

Bula
| Bula a răspuns:

Instaleaza un antivirus (chiar si gratuit) si scaneaza-ti telefonul cu el.
Iti recomand AVG Antivirus free.

| apaxtc a răspuns:

Fa un reset general la telefon - pe viitor ai grija pe ce siteuri intri si ce aplicatii instalezi