| Lorena2013L a întrebat:

Am o problema cu un telefonul meu. De ieri nu primesc mesajele, nici daca apelez 333 pentru credit, nici de la altii. Mentionez ca pot initia/receptiona apeluri, pot naviga pe internet, pot sa trimit mesaje. Ce trebuie facut?
Multumesc anticipat pentru raspuns!

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Verifica setarile de la mesaje sa nu fie ceva bifat si mesajele sa se stranga intr-un loc special din telefon ori sa ai prea multe si sa nu mai existe loc pentru altele. Numai bine!