| Cirjan_Robert_1997 a întrebat:

Am o problema cu usb cand introduc tel in cablu de date aceste sa incarca dar nu pot sa bag muzica imagini nimic dar daca bag alt tel merge

Răspuns Câştigător
| CeawlessxD a răspuns:

Setari --> Aplicatii --> Dezvoltare --> Modul Depanare USB sa fie dezactivat.

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Hm..Incearca la setari sau. Posibil sa nu-ti fie bun cablul de date.

| viviana269 a răspuns:

Vezi sa nu-ti fie activat blwetooth-ul ca la multe telefoane nu merge cablul de date daca e activat

| ℓαυяα a răspuns:

Ce telefon ai?

| alina_8632 a răspuns:

Buna! pai cred ca trebuie sa il conesctezi u cablu din telefon la fel e si la mine nu imi da voie sa fac nimic pana nu il conestez la pc eu trebuie sa iti fie pe undeva pe acolo la mine trag bara de sus si acolo imi apare notificari si de acolo il setez pe conectat la spatiu nu stiu cum bafta:*